Hol w stylu nowojorskim Hol w stylu nowojorskim Salon w stylu nowojorskim Jadalnia w stylu nowojorskim Kuchnia w stylu nowojorskim Kuchnia w stylu nowojorskim Gabinet w stylu nowojorskim Gabinet w stylu Nowojorskim Łazienka w stylu nowojorskim Łazienka w stylu nowojorskim Garderoba w stylu nowojorskim Garderoba w stylu nowojorskim Budowa - stan surowy Budowa - stan surowy Budowa - stan surowy Budowa - stan surowy Budowa - stan surowy Budowa - stan surowy Budowa - stan surowy Budowa - stan surowy

Styl Nowojorski

Inspiracją dla projektu tego 350 metrowego domu pod Warszawą były nowojorskie apartamenty. Ponadczasowy szyk czyli klasyka, która nigdy się nie zestarzeje i zawsze będzie na czasie.
Przestronne wnętrze rezydencji stanowi kuchnia, jadalnia i salon. Każde z tych pomieszczeń, wydawać by się mogło stanowiących jedną całość oddzielone zostały od siebie w dyskretny sposób poprzez zastosowanie odpowiednio zaplanowanego sufitu podwieszanego. Efekt dodatkowo wzmacniają detale w postaci sztukaterii w śnieżnobiałym kolorze.
Punktem centralnym jest kącik wypoczynkowy z dwiema kanapami i stolikiem kawowym. Obite mięsistym welurem z dużą ilością różnorodnych poduch dodają pomieszczeniu ciepła i przytulności. Nie mogło także zabraknąć drewnianej zabudowy na książki, dekoracje i telewizor. We wnętrzu dominuje szlachetna, stonowana kolorystyka, która przełamana jest niebieskimi akcentami. Kolor ścian pięknie podkreślają wysokie listwy przypodłogowe polakierowane na śnieżnobiały kolor. Całość oświetla miękkie światło płynące z żyrandoli i kinkietów.
Parkiet z naturalnego drewna ułożony w deseń jodełki francuskiej idealnie komponuje się z ciepłym marmurem w holu i w kuchni.
Styl nowojorski kocha błysk, lustra i szlachetne materiały. Idealnie zatem wkomponowują się w całość niklowane elementy dodające blichtru oraz wielka tafla lustra z błyszczącą konsolą.
Zachowanie proporcji, niezwykła dbałość o detale to podstawowy wyznacznik nowojorskiego apartamentu, w którym wszystkie elementy doskonale ze sobą współgrają.